Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Varmeskjoldet mellom eksosanlegget og karosseriet på min E36 har løsnet i nesten alle festene. Uff, ble litt for mye herjing i vinter.

Er lei av å høre på at det vibrerer under der.

Har kikket på GS-bildeler, men kan ikke finne det der. Noen som kan hjelpe meg. Hvor kan jeg få tak i dette og hvor mye koster det?

Hvis det er for dyrt så fester jeg det heller litt primitivt, men det beste hadde vært og bytta hele plata.

Skrevet

Legg på store skiver under muttra så holder du det på plass.. regner med at det er det at hullene på plata har "smuldra opp" så det som er grunnen

Skrevet

helt enig legg store skiver å skru d på plass! d e så satans iriteranes at folk begynner å plukke av alt av deksel osv!!

d e jo en grunn til at d er dær!!!

Skrevet

Skjoldet er så massakrert i festene at da må jeg ha skiver på størrelse med en Grandiz. Må evt finne på en annen løsning. Evt tynne flatjern som jeg fester litt inne på plata. Men det hadde vært best å få byttet ut plata og heller brukt store skiver da.

Skrevet
Skjoldet er så massakrert i festene at da må jeg ha skiver på størrelse med en Grandiz.
Lo godt nå :)

Men fra spøk til alvor. Du kan jo bare kutte opp ei tynn plate og lage hull til skruen. Da får du dekket hullet og samtidig festet de på en måte som holder.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...