Bmwfanatic Posted March 22, 2006 Posted March 22, 2006 Beklager min tegning i paint, og dårlig tid.. hehe.. dere skjønner sikkert hvor jeg har kuttet, og hvor jeg har loddet på ledninger.. Har montert kjørelys i den ytterste, og brems i den innerste.. Alle kjørelys pærer er 5w som originalt, og brems er 21w.. (kanskje det ser rart ut på bilde, pga mobilens kamera, men det ble strøkent.. lyser ikke rart, om det ser slik ut.. )
Bmwfanatic Posted March 22, 2006 Author Posted March 22, 2006 jeg har baklys, og jeg har bremselys.. hva mer kan dem si? ser jo ikke uorginalt ut, så lenge man ikke vet det..
Bmwfanatic Posted March 22, 2006 Author Posted March 22, 2006 hysj.. det fungerte ikke, så det tok ikke jeg så tungt..
Bmwfanatic Posted March 23, 2006 Author Posted March 23, 2006 ja, skal gjøre det, og ta bedre bilder i morgen.. Ble i allefall mye finere, bilen ser litt "breiere" ut.. Så er utrolig fornøyd med denne modden.. og er stort sett e28 kjennere som tenker over forskjellen.. hehe
Bmwfanatic Posted March 23, 2006 Author Posted March 23, 2006 Nå har jeg oppdatert med bilder.. Dårlige bilder, men dog, jeg har da oppdatert
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now