Jump to content

Recommended Posts

Posted

Det som var skikkeli synd var at det stod helt fine sports stoler i den. Prøvde å rense de fire ganger med maskin, ikkje faen om det ga seg.

Posted

Skroter en E30 gjør man ikke før a,b og c stolpe er ferdig. Skroting av E30 er som barnedrap! Utilgivelig.

Skal man så skrote så hadde jeg ihvertfall ribbet den 110% så bare skallet stod igjen, uten understell, interiør, lykter, panser,dører, alt!

Kan ikke noe for det, men jeg kjenner agressjonen bygger seg opp innvendig da jeg ser en E30 blir skrotet. Ikkeno personlig :)

Posted

Barne drap eller ikke, skulle gjerne sett dere stå å grave i ku drit i 5 timer i strekk. Skrude av kardang og motor+tannstang, etter dette hadde eg 2 boss poser med tørka ku dritt på gulvet.!

Posted
syns fortsatt jeg kunne fått den, jeg gir faen i litt drittlukt ;D

Hadde du gjort det etter 3-4 timers langtur? Man vender vell seg til det hvis man prøver :)

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...