Jump to content

Recommended Posts

Posted

Noen som har skiftet ut en orginal bavaria(bmw) kassettspiller og satt inn cd spiller. La merke til att det er mange brune ledninger tvinnet rundt hver sine to gule og blåe. Samme hvordan jeg kobler får jeg ikke lyd. Strømmen gikk greit og cd spilleren funker(testet med en liten høytaler).Noen som har gjort dette før?Bilen er en e 34 92mod...Vil helst slippe og legge opp nye kabler.

Posted

ingenting er umulig :D

du får bare finne atte de høyttalerkablene til div høyttalere.. også få lånt deg ett multimeter ell no sånt, så du finner att styrestrøm, faststrømmen og jordinga. så har du kommet godt i gang

Posted

Joda sliter trømmen osv er tilkoblet og cd spilleren går den. Sliter bare litt med høytalerne. Brune ledninger tvinnet rundt noen gule og blå :? Får bare fortsette og prøve meg frem :)

Posted

Det er noe som heter sound system visstnok. Har snakket med ett verksted og de som jobbet der mente kanskje att de brune ledningene var strøm til en forsterker i høytalerne(ikke noe jeg vet). en brun med hver høytalerledning surret rundt hverandre. Ja stemmer det att det er åtte stk :P men med hver sin brune :(

Posted

Da var alt i skjønneste orden. Måtte koble fra en orginal forsterker som jeg ikke visste var der og legge om noen kabler. takk for hjelpen teck.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...