B.E.E. Posted June 10, 2006 Posted June 10, 2006 Min far har nylig senket sin E-34. Settet er av typen Apex og består både av dempere og fjører. Settet skal senke 40-40. Problemet er at bilen nå har blitt høyere fremme en original, og så lav bak at skjermene ligger langt ned over dekkene. Forran er avstanden mellom dekk og hjulbue 10!! centimeter. Det trengs vel ikke noen videre beskrivelse av hvordan bilen ser ut (eller rettere sagt ikke ser ut). Hva er feil og hva kan gjøres?
cicca Posted June 10, 2006 Posted June 10, 2006 Kan jo ikke være satt på rett? Sikker på at settet er montert riktig?? Demperne er presset sammen og?
FTE Posted June 10, 2006 Posted June 10, 2006 Kan umulig være satt på riktig. Sikker på at han har fått til E34 og ikke en annen modell som tilfeldigvis passer?
Ellingsen B. Posted June 10, 2006 Posted June 10, 2006 hørtes ikke riktig ut. Tatt av de store dempergreiene som ligger mellom fjørene? mange som glemmer det, så fjærene setter seg ikke
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now