Jump to content

Recommended Posts

Posted

Problemet gjelder en E30 320i Cab. Plutselig forsvant strømmen til spilleren, lysa slukna, turtelleren slutta å virke og generelt alt annet eletrisk. :shock:

Noen som har hatt lign. problem? Vet ikke helt hvor jeg skal begynne hen? Bilen starter nå greit bare så det er sagt.

Posted

Ja mulig d. Kjøpte bilen for ikke lenge siden og etter en kjapp kikk under div deksler igår så jeg at det var mye tjukoblinger og teiping av kabler rundt om så har tydelig vis vært en hobby eletrikker der før engang. Får gå skikkelig over bilen i sommer men akkurat nå må jeg bare finne løsningen på dette problemet :)

Posted

Fant feilen. En løs kabel bak instrumentpanelet som lagde kortsluttning. Skulle gitt den teletape-kongen som har kobla i denne bilen før, en skikkelig omgang.

Tenk å gjøre sånt mot en bmw... :roll:

Posted
Og likevel gjekk det ikkje nokon sikringar? :?

Sier jo bare litt om hvor jævla mye jallakoblinger det er i den bilen :?

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...