Chriso Posted June 17, 2006 Posted June 17, 2006 Har problemer med den fjærnstyrte sentrallåsen på bilen, en 2002 520. En gang iblant, etter at jeg har låst bilen (hører på klikkelyden at den låses), ser jeg at førerdøren ikke er låst. Og alarmen går når jeg åpner den(naturlig vis). I tillegg hender det at den ikke vil åpne seg. Må åpne den manuelt. Har vært på verksted å lest den av, men får ikke opp noen feilmeldinger. Kan skyldes dårlig batteri? Isåfall litt rart i og med at alle untatt en dør låses. Og det hender som sagt bare en gang iblant. Noen som har opplevd noe lignende? Takknemelig for alle tips og svar
Morbus Posted June 23, 2006 Posted June 23, 2006 Låsemekanismen i førerdøren? Kanskje den ikke får signal fra RM modulen om å låse? Låser førerdørn hvis du låser med nøkkelen i passasjerdøren eller bagasjelokket?
Chriso Posted June 26, 2006 Author Posted June 26, 2006 Etter gjentatte tester ser det ut til at førerdøren alltid låser seg når jeg bruker nøkkelen i passasjerdøren eller bagasjerommet. Har ikke hatt problem siden sist.. Får vente i spenning på at det skal hende igjen.
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now