Kenneth BMW Skrevet Oktober 1, 2006 Skrevet Oktober 1, 2006 Hei hva tror dere om denne http://www.autodb.no/cgi-bin/car/detail.pl?nr=1257880
///MoePower Skrevet Oktober 1, 2006 Skrevet Oktober 1, 2006 Tja... Den har ligget leeeeeeeenge til salgs! Er vel ett prosjekt i seg selv den der. Smitta av 745-basillen du og nå? Hehe
marius paulsen Skrevet Oktober 1, 2006 Skrevet Oktober 1, 2006 kort sakt den styggeste bmw som er laget siste 30 år! nei kjøp nyere bil sier no jeg!
Dralle Skrevet Oktober 1, 2006 Skrevet Oktober 1, 2006 oj! den har vertfall gått kraftig ned i pris! har stått annonsert en stund
///MoePower Skrevet Oktober 1, 2006 Skrevet Oktober 1, 2006 kort sakt den styggeste bmw som er laget siste 30 år! nei kjøp nyere bil sier no jeg! Herved på svartelista mi!!
Bimmerfanatic Skrevet Oktober 1, 2006 Skrevet Oktober 1, 2006 Lav pris iallefall! En ting må jeg si, utrolig rask forumposting på bimmers.no!
marius paulsen Skrevet Oktober 1, 2006 Skrevet Oktober 1, 2006 kort sakt den styggeste bmw som er laget siste 30 år! nei kjøp nyere bil sier no jeg! Herved på svartelista mi!! jeg må da ha lov til å si min mening når noen spør! du kan vel ikke akkurat komme å si at dette er noe av det ypperste bmw har levert? sirompa design,kjipt interiør og mildt sagt tvilsom kvalitet! men ingen grunn til å til å bli sur da! dette er min mening!
Dralle Skrevet Oktober 1, 2006 Skrevet Oktober 1, 2006 He he! ikke overraskende kommer dette fra en kar som synes Bercedes 300TDT er den beste bilen han har hatt! hehe! nei det er jo bra at folk har forskjellig smak. At e23 er tvilsom kvalitet er jeg ikke med på derimot.
///MoePower Skrevet Oktober 1, 2006 Skrevet Oktober 1, 2006 kort sakt den styggeste bmw som er laget siste 30 år! nei kjøp nyere bil sier no jeg! Herved på svartelista mi!! jeg må da ha lov til å si min mening når noen spør! du kan vel ikke akkurat komme å si at dette er noe av det ypperste bmw har levert? sirompa design,kjipt interiør og mildt sagt tvilsom kvalitet! men ingen grunn til å til å bli sur da! dette er min mening! Bare en reflex fra min side det der vettu.. Har holdt på med E23 ei stund så. E23 kan faktisk være ganske pene "skapninger" de og hvis man bare steller litt med de. Kan jo også nevne at det er bedre med ulv i fåreklær enn får i ulveklær
Kjell Rune Skrevet Oktober 2, 2006 Skrevet Oktober 2, 2006 husker godt jeg att det gikk en sort e23 med m5 motor i ålesund. den var noe modda men fy pokkern for en pen bil.. e23 kan bli sykt stilige de med noen rette detaljer rundt om. og den er diger da.
Kjell Rune Skrevet Oktober 2, 2006 Skrevet Oktober 2, 2006 Denne? jepp. og de som mener den bilen er stygg. ja da vet jeg ikke helt hva jeg skal si... og jeg får virkelig håpe den personen ikke kjører e36.
Mr.Plow Skrevet Oktober 2, 2006 Skrevet Oktober 2, 2006 100% enig. Sjelden jeg liker å se gamle klassikere bli tøyset med, men den var helt sykt grom.
oddis Skrevet Oktober 2, 2006 Skrevet Oktober 2, 2006 Lå jo også en annen 745i ute på finn, passelig strøken for 25 lapper.. Mener den var oppe til diskusjon på BMW CCN. Må være et bedre kjøp enn denne.. Den sorte E23'n som er avbildet var faktisk en av de første BMW bildene som ble lagret på pc'n min. Sorterer jeg mappa etter dato kommer denne alltid sist
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå