BMW_E34 Skrevet Oktober 21, 2006 Skrevet Oktober 21, 2006 http://www.autodb.no/cgi-bin/car/detail.pl?nr=1273581 Veldig bra salgsannonse. Veldig ærlig
Aleksand3r Skrevet Oktober 21, 2006 Skrevet Oktober 21, 2006 Håper ikke det er en seriøs annonse? Han kan umulig tro att han får solgt den.
DCA Skrevet Oktober 21, 2006 Skrevet Oktober 21, 2006 Håper ikke det er en seriøs annonse?Han kan umulig tro att han får solgt den. neh...kødder du?
ChrZZ Skrevet Oktober 21, 2006 Skrevet Oktober 21, 2006 Syntes fortsatt at dette blir altfor dumt. Slike annonser trekker ned alle de andre seriøse annonsene på autodb. Altså... tenk da om det er flere slike "moroklumper" der ute som har lyst til å peise på med slikt tull? Plutselig får man at man må lete etter nålen i høystakken etter ORDENTLIGE biler, og ikke annonser av nedbrente stearinlys, bortfløyene ryper, og annet.. Nei... få heller igang betaling for å få annonse inn på autodb, enn å se potensiellt mange flere slike annonser i fremtiden.
eriklepe Skrevet Oktober 21, 2006 Skrevet Oktober 21, 2006 synes absolutt ikke det er artig med slike annonser som gjør livet surt for operatørene i autodb. flott at vi har en slik gratistjeneste og synd at folk skal utnytte det til morosaker. Ikke noe særlig når man leter igjennom autodb etter biler å kjøpe så dukker hundrevis av disse opp.
stiandg Skrevet Oktober 21, 2006 Skrevet Oktober 21, 2006 synes det er latterlig at det går ann å legge inn slike annonser på autodb. Useriøst! De annonserer med 2mill. visninger i mnd, 1mill av dem er garantert useriøse annonser!
j0lle Skrevet Oktober 21, 2006 Skrevet Oktober 21, 2006 autodb er og blir en skryte side, ettersom det er alt for mange annonser med "gi bud" eller "vurderes solgt" ect der det i bunn og grunn bare er Bull! Hadde de tatt 100 spenn for å legge inn annonser hadde stedet blitt mye mer seriøst!
ropa Skrevet Oktober 22, 2006 Skrevet Oktober 22, 2006 Syns autodb blir en "litt" useriøs plass, pleier heller å dra på finn.no først. De som legger inn slike annonser ødelegger for andre.
Trulsen Skrevet Oktober 22, 2006 Skrevet Oktober 22, 2006 autodb er og blir en skryte side, ettersom det er alt for mange annonser med "gi bud" eller "vurderes solgt" ect der det i bunn og grunn bare er Bull!Hadde de tatt 100 spenn for å legge inn annonser hadde stedet blitt mye mer seriøst! 100? nok med 10..Folk gidder ikke betale penger for en køddeannonse..
Odland318is Skrevet Oktober 25, 2006 Skrevet Oktober 25, 2006 På en annen side så taper ikke denne bilen seg i verdi...
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå