B_K___ Skrevet Januar 14, 2007 Skrevet Januar 14, 2007 noen som har handlet fra koed.dk??tenker på å kjøpe meg ny m-front til min e39.da vil jeg ha kontroll over hva jeg skal betale. Oppgjøret gjøres vel i postoppkrav? med det samme, det står klargjort til PDC på noen fangere??
Geir Anders Skrevet Januar 14, 2007 Skrevet Januar 14, 2007 Du vil få oppgitt en pris når du går til handlekurven. Da i norske kroner om du har valgt norsk på index siden. Dette er inkludert frakt, som vil stå oppført som eget punkt over den totale summen. Pengene vil bli trekt fra konto når varen sendes, tror jeg. De trekkes hevrtfall, da du må oppgi konto nummer og slikt. PDC er Park Distance Control ellerno i den duren, og dvs at fangeren er klargjort for å stappe i ledningsnett for PDC om du skulle ønske det.
Aama_Racing Skrevet Januar 14, 2007 Skrevet Januar 14, 2007 men når jeg betalte pakken så stod det dkk bak prisen, er ikke det dansk krone?
Søreng Skrevet Januar 14, 2007 Skrevet Januar 14, 2007 Chrzz her på forumet har jo laget en slik koed.dk kalkulator som du skal kunne regne ut den ferdige prisen.. Men jeg får den ikke til å virke for tiden, litt kjipt da jeg også skal bestille deler på mandag! http://chrzz.no/koed.dk-kalkulator/ noen andre som får den til ^^
jarli Skrevet Januar 22, 2007 Skrevet Januar 22, 2007 Chrzz her på forumet har jo laget en slik koed.dk kalkulator som du skal kunne regne ut den ferdige prisen.. Men jeg får den ikke til å virke for tiden, litt kjipt da jeg også skal bestille deler på mandag!http://chrzz.no/koed.dk-kalkulator/ noen andre som får den til ^^ Nå er den iorden
fre Skrevet Januar 23, 2007 Skrevet Januar 23, 2007 Chrzz her på forumet har jo laget en slik koed.dk kalkulator som du skal kunne regne ut den ferdige prisen.. Men jeg får den ikke til å virke for tiden, litt kjipt da jeg også skal bestille deler på mandag!http://chrzz.no/koed.dk-kalkulator/ noen andre som får den til ^^ Nå er den iorden Husk at der det står 150,- skal det stå 100,- da. Bare en 50 lapp men
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå