Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

bilen til modern har fått dugg i frontlykta. dette er riktig nok en 95' opel omega b, men tenkte jeg kunne høre her hvis noen har noen gode tips til hvordan få bort dette. har vel kommet dit pga en pakning eller noe? takker for tips!

Skrevet

den har kommet inn der fordi den ikke er tett sansynlig hvis vet ikke om man kan åpne de lyktene jeg men du kan jo prøve og åpne den og tørke det bort også kjekke om hele er tett når du skrur den på plass igjen må være noe som ikke er tett i hvertfall;)

Skrevet

ha tenkte på det jeg å. at det ikke er tett. spørs om jeg gidder å skru den fra hverandre ;) ikke min bil. hehe. finns vel kanskje ikke noe man kan gjøre og som gjør at man slepper å skru den fra hverandre...?

Skrevet

har tidligere spurt ang dette problemet og de fleste sier at lyktene IKKE skal være tette, dem skal ha lufting sies det.

Jeg har fukt i mine lykter og dem er ikke tette orginalt , verkstedet sa også at de ikke skal være tette, dette for å slippe ut fukt, men det funker ikke helt hos m,eg , fukter hele tiden uansett, så kanskje det er bedre at de er tette, kanskje jeg skal ta av lyktene , ta dem inn å tørke dem , tette dem skikkelig å sette dem på igjen !!

Skrevet

vil foreslå å bore et lite drenerings/lufte hull dersom problemet oppstår igjenn og igjenn, og det ikke nytter å få lykta helt tett med fugemasse o.l.. Har goe erfaringer med det.. Blir det da fukt i lykta, forsvinner den så fort pærene varmer litt:)Prøv å få hullet under, og skjermet fra direkte sprut osv..:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...