Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet
Det er en e46 sedan..

VET du det? Jeg syntes det ser coupè ut både på taklinjen (sidevinduet bak) og lyktpartiet.

Skrevet
2006 ble et rekordår for fotoboksene i Troms og Finnmark. Denne bilen sto for fartsrekorden –knipset av den mest effektive fotoboksen

Slik jeg leser det raskest i Troms og Finnmark.... Var jo en BMW som ble knipsa i 210 km/t på E39 her for en stund siden..

Skrevet
Slik jeg leser det raskest i Troms og Finnmark.... Var jo en BMW som ble knipsa i 210 km/t på E39 her for en stund siden..

Ah, ja det har du sikkert rett i. Modererer første post om jeg fortsatt kan.

Skrevet

Var litt snodig skrevet egentlig den artikkelen...

2006 ga en sjokkerende stor økning i antall bilister som ble tatt av fotobokser. I 2005 ble det, ifølge Statens vegvesen, tatt 1023 bilister. 2006 ga en økning på nesten 90 prosent.

– Økningen skyldes i stor grad at vi har satt ut en del nye fotobokser. Det vil nok komme flere også i 2007, men hvor er ikke klart enda, sier Tore Leirstein i Statens vegvesen.

En kan jo nesten tro at det de skriver handler om hele landet.. Hvis en ser i bort fra tallene da..

Skrevet

ser ut som en coupe dette ja, men det ligner mistenkelig mye på en m3, ser ut som m3 framfanger, speil og panser.. men fronten der kan også være en vanlig m-tech front..

Skrevet
Er det bilen din AndySix :?:

Jeg ser du har benyttet det bildet i avateren din i forumet "evo.no".

hehe nei, heldigvis ikke. Bare syntes det var et fint bilde. ;)

Om noen hadde lånt min bil og kjørt så fort med den her i landet hadde jeg slått dem.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...