Robin_Isak Skrevet Februar 22, 2007 Skrevet Februar 22, 2007 Fikk et problem i dag med min nyinnkjøpte 325.. Den begynte å fuske under kjøring og mista all effekt. Til slutt stoppa den. Ante egentlig ikke hva det var, men merka at det var lite strøm på bilen. Ladelampa lyste ikke. Satte startkabler på og da var alt i orden. Tok av kablene og da stoppa den igjen etter 30 sek. Satt nytt batteri i bilen og da starta den og gikk fint. Nå slukker ikke ladelampa før jeg har 3000 rpm, men bilen går og funker greit. Tror batteriet har kortslutta helt og dermed har dynamoen skada seg samtidig. Har bestilt ny dynamo. Noen som har vært borti lignende?
-Roger- Skrevet Februar 22, 2007 Skrevet Februar 22, 2007 Jeg tror ikke du trenger ny dynamo, bare børstene! Hadde hvertfall prøvd det først!
Robin_Isak Skrevet Februar 22, 2007 Forfatter Skrevet Februar 22, 2007 Er det løs børstebro på denne?
Robin_Isak Skrevet Februar 22, 2007 Forfatter Skrevet Februar 22, 2007 Ah, ser nå at man får løs regulator til denne. Skal prøve det først!
Robin_Isak Skrevet Februar 22, 2007 Forfatter Skrevet Februar 22, 2007 Fiksa det ganske enkelt med ny regulator MEN jeg fikk ett nytt problem. Klarte å knekke den ene nippelen til den dupeditten som står på luftfilterboksen. Det går to kjølevannslanger inn på denne. Har kopla den ut så lenge og blindet slangene. Noen som vet hva funksjonen til denne er og om det går greit å kjøre uten til jeg får ny? Ser ut som et av de gode gamle vokselementene som står på vw.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå