Jump to content

Recommended Posts

Posted

Har et problem med blinklyset og det er det at det har hengt seg opp til venstre.. Uansett hva jeg gjør så lyser det konstant (blinker ikke) selv når jeg slår av tenninga står det på..

Regner med det er overledning et sted eller at det kanskje er blinklysreleet.. Noen som vet hvor det releet er? eller noen som har opplevd det samme som kan tipse hvor eventuell feil kan sitte? :)

Posted

Det kan være så enkelt som at parklyspæra di er gått. Da tar blinklyset over som parklys på en del BMWer..

Hvis blinkingen fortsatt funker er det nok noe sånt som er problemet..

Posted

Hmm jeg har tenkt på en ting, hva med tilhengerkontakta, kan det være den? tenker på om det er noe strøm i den når tenninga er slått av som ved eventuelt ved overslag kan gi strøm i venstre blinklys :?

Posted

Nå har jeg kommet fram til at det er i forbindelse med at jeg låser med sentrallåsen blinklyset henger seg, det er når alle blinklysene blinker når alarmen slår seg på så blir venstre blinklys hengende :?

Kan vel kanskje være styreenheten til sentrallåsen el noe sånt da vel?

hmm ingen som har peil på dette altså? :shock:

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...