Gå til innhold

Pris for E36 med røket kjede og bøyde ventiler??


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har en -92 E36 Coupè M-Tech utgave som kjedet er røket på, så endel av ventilene er skeive..

Bilen er ellers 98% strøken, og interiøret er 100%.. Delskinn, satt inn nytt for ca 1 år siden.. Komplett eksosanlegg med grenrør.. Toppen er byttet for 4mnd siden og gått ca 50000km da den ble satt inn.. Har alt av ventiler og div til toppen som trengs for å fikse den bortsett fra kjedet.. Bilen er gått ca 230000km.. Byttet div slitedeler +++.. 17" hvite vinterfelger og 19" sommer.. + en haug av annet..

Så det jeg egentlig lurer på er hvor mye jeg kan få for den sånn som den står nå i forhold til å fikse dette selv og selge etterpå..

Noen som har noe peiling??

Takk..

Skrevet
som den står nå hadde ikke jeg betalt mer enn 50-60k. er dyrt og tidskrevende og skifte slike ting.

Ja det er akkurat det.. Skulle selge den uansett, men så skjedde dette akkurat nå:(.. Mye vil det koste for å få en mekaniker til å gjør dette arbeidet??

Skrevet
Jeg kan være intr i den bilen, når er den førstegang reg i norge?

Hmmm, husker ikke nøyaktig akkurat for øyeblikket, men tror det var -97 eller -98..

Skrevet
Må være registrert 1997 eller tidligere i norge hvis jeg skal være intr :wink:

Er nokså sikker på at det er -97 den er førstgangsregistrert..

Hva er du villig til å gi for noe sånt da??

Skrevet

Har funnet ut at det ikke var reg.kjedet allikevel, men kamakselen på eksos-siden som var knekt samt den innerste bukken.. Det er vel realtivt liten sjanse for at noen av ventilene er bøyd da???

Skrevet
er bilen i bra stand ellers??kan jeg få en pris viss du ska selge???

er dette en 325 forresten?

Har ordnet en kamaksel, men takk for svar..

Har lagt den ut på AutoDB.no , er litt mer å lese om den der.. Den ligger i Aust-Agder, bilen er i bra stand ja.. Det er en 325..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...