martsimo Skrevet Mai 26, 2007 Skrevet Mai 26, 2007 Vurderer og selge mitt sorte sportskinn interiør til E36 cab dersom prisen blir rett. Interiøret er i veldig bra stand Selges på grunn av overgang til M3 interiør Kommer bedre bilder.
martsimo Skrevet Mai 26, 2007 Forfatter Skrevet Mai 26, 2007 har akkuratt lagt inn spm om det på Tenknisk forumet.. Men vet det ikke helt sikkert selv. Men fremsetene passer hvertfall uansett og tror dørktrekken forann gjør det også. Det som er, er at eg har kjøpt M3 interiør fra coupe, men vet ikke om baksetene passer i cab. Men dersom det er tilfelle, kan jo eg selge mitt sorte skinn interiør fra cab sammen med baksetet og sidene fra M3 coupe..
martsimo Skrevet Juni 11, 2007 Forfatter Skrevet Juni 11, 2007 Beklager.. Det er ikke til salgs lenger grunnet feil info fra han eg skulle kjøpe M3 interiør av
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå