Jaws Skrevet Juli 9, 2007 Skrevet Juli 9, 2007 Som overskriften sier så lurer eg på hvordan montere senkeskåler på min e36. Eg har fått skålene og tok av demperen tidligere i dag men fant ikkje helt ut hvordan eg skal montere de, fant ut at eg må ta av den som står på tårnlageret vist det stemmer?? men hvordan få den av? Noen som har en god forklaring som kan hjelpe meg??
Arild G. Skrevet Juli 9, 2007 Skrevet Juli 9, 2007 hvilken årsmodell er bilen din? vet at noen av de første årsmodellene av e36 har tårnlager og fjørskål i en enhet. visst det er det du har, så kan du nok ikke bruke senkeskålene.
Jaws Skrevet Juli 9, 2007 Forfatter Skrevet Juli 9, 2007 går det an og kjøpe nytt tårnlager slik at eg får den typen som er nyere? passer det på mine dempere?
Superbeetle Skrevet Juli 9, 2007 Skrevet Juli 9, 2007 går det an og kjøpe nytt tårnlager slik at eg får den typen som er nyere? passer det på mine dempere? Litt usikker på om innfestningen er den samme.. Men jeg kan "overta" skålene dine jeg
Jaws Skrevet Juli 9, 2007 Forfatter Skrevet Juli 9, 2007 hehe ja vist eg ikkje kan bruke de så kan jo du få kjøpe de men finnes det noen mulighet for meg og få den litt lavere forran for meg?
Superbeetle Skrevet Juli 9, 2007 Skrevet Juli 9, 2007 hehe ja vist eg ikkje kan bruke de så kan jo du få kjøpe de men finnes det noen mulighet for meg og få den litt lavere forran for meg? Mer senk? eller hvis du finner riktige senkeskåler. Tror det er litt vanskelig å finne riktige deler til 91' e36 da det er eneste året som skiller seg fra de andre.. Men kan godt være noen med mer fakta enn meg her inne
e46diesel Skrevet Juli 9, 2007 Skrevet Juli 9, 2007 monterte senkeskåler nå nettopp på min e46, visst det går å bytte på din så kan jeg forklare det jeg.
Arild G. Skrevet Juli 9, 2007 Skrevet Juli 9, 2007 det er en 91 mod e36 tror tånlager med fast fjørskål varte til ca midten av 1992 visst jeg ikke tar helt feil. og jeg tror det finnes senkeskåler kun til modeller etter dette
Jaws Skrevet Juli 10, 2007 Forfatter Skrevet Juli 10, 2007 ok, så eg kan ikkje bruke de.... Er det da noen som er interessert i helt nye fjørskåler i ekse?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå