Aroid Skrevet Juli 15, 2007 Skrevet Juli 15, 2007 Ja, du setter på trykkluft NEDENFRA. Å siden det er i fremre del av taket det er vått, så vil jeg anta at det er det fremre røret på passasjersiden som er tett. Hvis du åpne takluken, så skal du kunne se dette hullet nedi ramma. Der fikk du svaret
vegsir Skrevet Juli 16, 2007 Forfatter Skrevet Juli 16, 2007 ok takk. men hvor kommer det ut nedenfra da, siden jeg skal blåse derfra?
vegsir Skrevet Juli 17, 2007 Forfatter Skrevet Juli 17, 2007 ingen som vet hvor den kommer ut hen? setet er bløtt i dag å
vegsir Skrevet Juli 17, 2007 Forfatter Skrevet Juli 17, 2007 har ikke prøvd å helle vann i ne. men siden den ikke er bløt på innsiden av frontruta så vil jeg tro at det er derfra det kommer. ok takk. er den lett å finne?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå