bmw_t Skrevet Oktober 3, 2007 Skrevet Oktober 3, 2007 Har et problem med el cab på 325 e36 cab. Har kjørt strøm direkte på motor å den går, men vil ikek gå ved hjelp av bryter. Er det noen sikringer osv for dette ? eller kan det være brudd i kabel et sted. ? Noen formeninger ?
Ellingsen B. Skrevet Oktober 4, 2007 Skrevet Oktober 4, 2007 kan være brudd på kabel, dårlig kontakt et sted og at selve kontakten er ødelagt. Jeg ville vel begynt med å få prøvd en annen bryter siden det er minst jobb..
panasync Skrevet Oktober 5, 2007 Skrevet Oktober 5, 2007 Jeg vil tippe på brudd der kabelen går inni/langs med hengslen til cabben. Den ligger på venstre side hvis jeg ikke husker helt feil. Lettest å komme til hvis taker er på plass, bare å løsne låsen foran. Å lette taket litt, slik at du klarer å vippe taket opp i bakkant etterpå. Håpløs forklaring, men er tidlig på morgen etter nattskift Har uansett opplevd den samme feilen med flere E36èr..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå