tomasb Skrevet Oktober 25, 2007 Skrevet Oktober 25, 2007 Har handlet en del verktøy på biltema opp gjennom åra, har igrunnen aldri vert fornøyd med kvaliteten der. Pipesetta ryker først skralla, så pipene. impact wrench...sterkeste di hadde klarte ikkje 120nm en gang. Fastnøkklene- gudene må vite hvor mangen bolter eg har rundet hode på pga av verktøy som gir etter. Men det som får meg til å blåse litt steam ut her er fjærklemmene di har. Har komt så langt at gamle demperen er ute, nye er satt på, men pga konrtuksjonen til klemma, får eg ikkje stramt til fjæra så eg får alt sammen igjenn. Er lei drittverktøyet der nå! vente til morgenen, og kjøpe ett skikkelig sett......en annen plass.
eriklepe Skrevet Oktober 25, 2007 Skrevet Oktober 25, 2007 ja har angret mer en 1 gang på at jeg ikke har kjøpt skikkelig kvalitetverktøy en gang for alle, etter å ha kjøpt dobbelt opp på biltema x antall ganger.... Ting som skal tåle mer enn vanlig håndkraft har en tendens til å knekke meget lett.
Mikke1981 Skrevet Oktober 25, 2007 Skrevet Oktober 25, 2007 Jepp er kanskje ikke så bra,har brukt å kjøpe på torshov jeg. Koster en del mer en biltema sine men det har holdt værtfall.
Ad|oS Skrevet Oktober 25, 2007 Skrevet Oktober 25, 2007 Feiltema har jo faktisk noe verktøy med garanti også, så hvis du ødelegger det får du nytt (hvertfall ting som skralle). Koster litt mer en de uten garantien, men det jeg har brukt til nå har fungert utmerket!
klebefix Skrevet Oktober 25, 2007 Skrevet Oktober 25, 2007 Kjøp kvalitet å slutt å jævlast med jalla verktøy..
Bare_egil Skrevet Oktober 25, 2007 Skrevet Oktober 25, 2007 Jepp er kanskje ikke så bra,har brukt å kjøpe på torshov jeg.Koster en del mer en biltema sine men det har holdt værtfall. jeg har også kjøpt på torshov og jeg er veldig fornøyd med det..har noe gått i stykker har jeg vært å byttet det...fått nytt med en gang...
Diesel power Skrevet Oktober 25, 2007 Skrevet Oktober 25, 2007 Drømmen er å få innredet med Facom, men det koster vel ca. samme som en ny E91 med utstyr Jeg er rimelig fornøyd med TengTools og drømmer litt om dette skapet: 1001 deler og prisen er vel rundt omkring 20.000+moms idag tror jeg.
conan Skrevet Oktober 26, 2007 Skrevet Oktober 26, 2007 Har handlet en del verktøy på biltema opp gjennom åra, har igrunnen aldri vert fornøyd med kvaliteten der.Pipesetta ryker først skralla, så pipene. impact wrench...sterkeste di hadde klarte ikkje 120nm en gang. Fastnøkklene- gudene må vite hvor mangen bolter eg har rundet hode på pga av verktøy som gir etter. Men det som får meg til å blåse litt steam ut her er fjærklemmene di har. Har komt så langt at gamle demperen er ute, nye er satt på, men pga konrtuksjonen til klemma, får eg ikkje stramt til fjæra så eg får alt sammen igjenn. Er lei drittverktøyet der nå! vente til morgenen, og kjøpe ett skikkelig sett......en annen plass. Well, u get what u pay for. Samma som å kjøpe en 2 år gammal kia med 20000 på meteret for 35000.- Ekke akkurat o kvalitetskjerre da vett
CEJ Skrevet Oktober 26, 2007 Skrevet Oktober 26, 2007 synes det 10års garanti verktøyet du får på biltema er helt ok jeg. men det uten er bare søppel men..
imalldevil Skrevet Oktober 26, 2007 Skrevet Oktober 26, 2007 Drømmen er å få innredet med Facom, men det koster vel ca. samme som en ny E91 med utstyr Jeg er rimelig fornøyd med TengTools og drømmer litt om dette skapet: 1001 deler og prisen er vel rundt omkring 20.000+moms idag tror jeg. Løp og kjøp, dette skapet er heilt topp, har dette selv og vurderer å kjøpe ett skap til nå.
StianA Skrevet Oktober 26, 2007 Skrevet Oktober 26, 2007 synes det 10års garanti verktøyet du får på biltema er helt ok jeg.men det uten er bare søppel men.. syntes det er helt ok jeg også greit har gått noen skraller men har fått ny på garantien;) men ja man får det man betaler for;)
Ad|oS Skrevet Oktober 26, 2007 Skrevet Oktober 26, 2007 Løp og kjøp, dette skapet er heilt topp, har dette selv og vurderer å kjøpe ett skap til nå. Hvis du har ett og det er helt topp, hvorfor kjøpe et til?
FatLaces Skrevet Oktober 26, 2007 Skrevet Oktober 26, 2007 2 år gammel kia med bare 20 000 på telleren syns jeg ikke høres så ille ut..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå