Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

For og prøve og rettlede. 6 kant strekkbolter må IKKE brukes!

Var ikke dumt tippet Ske1eton, jeg hadde tippet nøyaktig det samme.

bmwelsk; Skal du gjøre denne jobben skikkelig og ikke få probemer, vær så snill. Bytt til Torx, www.autopower.se har skrivd hvorfor så slepper jeg og gjenta det.

conan; skal du lage en slik liste har jeg ivartfall ett forslag til hva du kan skrive på tiltrekningsmoment på 6 kant, de må byttes til torx;) hehe

Skrevet

I helvete så mange motortyper det var på bmw. Dette ble mere omfattende en jeg regna med det. Drivd i 2 timer nå og kommet til 318is+coupe. Uæææ.

Skrevet

hehe.. ja får vel bytte de ut er dette no kostbart? det er bare en bil som senere skl bli en bilcrossbil.. vil ikke koste på den for mye.. men takker for alle råd å veiledninger;)

Stå på med jobben conan hehe:P

Skrevet

Det er snakk om nye strekkbolter. Kostbart, ikke kostbart. Det er bedre å koste på dette enn og risikere og slå sprekk i toppen, pågrunn av feil strekkbolt. Skulle den blitt kssert om litt, så ja, da kunne du gjort det. Men du skal jo fortsatt bruke den

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...