Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei

Må kjøpe nye vindusviskere i morgen, de som sitter på nå er bare altfor dårlig! Var på biltema, men de hadde ikke til min bil. Spørsmålet er om jeg skal dra til jæger å kjøpe, eller om det finnes andre steder.. f.eks bilglassforretning ol. Hva anbefales?

Takker for svar på forhånd..

Skrevet

Joda, de er her dem :) Men ser det finnes så mange forskjellige type viskere nå, så vet ikke hva jeg bør velge jeg :P Går ut ifra jæger sine er av beste kvalitet eller hur..kan jo ta turen til bilxtra og mekonomen og se der også..kan vel ikke være så stoor forskjell på viskere..

Skrevet

de fleste merker har ett register over hvilken type du skal ha til din bil. f.eks så skal jeg ha bosch 394 på e46'n

Skrevet

Aha, det høres bra ut. Tar turen til mekonomen i morgen jeg.. går ut ifra de er billigere enn jæger?! Kjøper pollenfilter samtidig hos dem tenker jeg :)

Skrevet
Kjøpte mine viskere hos BMW, betalte 500kr, trodde d var mye, men de var faktisk ikke så overpriset i forhold til andre forhandlere.

Man får kjøpt gummien løst på bmw,tar litt mer tid å bytte men sparer over 300 kr.

Skrevet

Takker for tilbakemeldinger.

Var på mekonomen som anbefalt og de var veldig veldig grei med service. Kjøpte nye vindusviskere type Bosch, også nytt pollenfilter. Ble som natt og dag! Var heeerlig å slippe å høre høye lyder fra vindusviskerene og se klart ut ruten :) Slipper å anstrenge meg med å se ut ruten :) Så kjøptej eg lakk til bilen for å lakke litt småting til bilen, så nå kommer det seg :D

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...