Mexos Skrevet Januar 20, 2008 Skrevet Januar 20, 2008 Har slakke i rattstammen på Min E36 og må derfor stramm boltene som rattstammen er festet i. Noen som vet hvordan disse strammes? Ser for meg ut som om disse boltene har hode som knekkes når man drar til med nok moment, og at jeg derfor ikke kan stramme disse mer Noen som har en løsning på dette? Må jeg skaffe nye bolter? Ser det er ingen mutter på baksiden heller:
Bonden Skrevet Januar 20, 2008 Skrevet Januar 20, 2008 Det er riktig at det er knekkbolter ,di gamle slås rundt og ut med meisel og hammer .Di nye har vanlig 13 mm hode strammes til di knekker av.
Mexos Skrevet Januar 21, 2008 Forfatter Skrevet Januar 21, 2008 Får kjøre på Gs og handle nye da Har heldigvis med meg wisegrip tanga til oslo
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå