Gå til innhold

Anbefalte innlegg

  • Svar 195
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Skrevet

ja nå er diffusoren på og eksosanlegget mer eller mindre rett.

x7vl8axkqfgwib7dpkrb.jpg

Men lurte på, siden jeg allerede har oransje blinkers, å lage til slik at blinkersene lysere svakt, slik som parklys. Såg det på en E36 her forleden kveld og det så veldig bra ut!

Amerikanske utgaver har vel dette org?

han luringen der har vel tatt alt lys fra parklyset

bb6hn2vopuxb7ft4lsfr.jpg

noen innspill?

Skrevet

No offence, men jeg syntes det blir rart med oransje blinkere forann og hvite bak, virker som du ikke er ferdig med bilen på en måte..

Personlig liker jeg ikke hvite eller oransje, men heller dem svarte klare en får kjøpt, som ligner veldig på hovedlyktene.. Passer perfekt til alle bil farger. Men smaken er som baken :wink:

Skrevet

hehe, tåler saklig kritikk :) bare fint det! Har vurdert sorte frontblinkers, men føler da at bilen forsvinner i mengden (er ikke rent få E36 her i strøket).

Har baklykter liggende men tviler på de havner på igjen;)

Skrevet
Har forresten vært å henta en M3 diffusor med siggsyk her på forumet, hygglig kar.

Nesten rett nick! ;p Hehe.

Ser bra ut med diffusoren! Sleng ut flere bilder! ;) Begynner å bli komplett nå! Kun nye skilt! Tehe ;p

  • 3 weeks later...
Skrevet

Bilen er egentli "ferdig" nå, mye jeg kunne tenke meg å gjøre, men har begynt på skole igjen så må begrense utgiftene mine... Mulig det kommer en frontleppe. Uansett:

bilder. Rått og Råte :)

Preget av mye lys, triste bakgrunner og en sjelvende hånd 8)

Bilde010-1.jpg

Bilde011.jpg

Bilde014.jpg

Bilde015-1.jpg

Bilde018.jpg

Bilde020-1.jpg

Bilde028-1.jpg

Bilde033.jpg

Bilde038.jpg

Bilde046.jpg

Bilde058.jpg

Bilde066.jpg

Skrevet
Bilen er egentli "ferdig" nå, mye jeg kunne tenke meg å gjøre, men har begynt på skole igjen så må begrense utgiftene mine... ]

skulle gjerne hatt skjørt, lister, annen senk, frontleppe osv men man må tenke litt fremover også :wink:

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive

×
×
  • Opprett ny...