///Mysild Skrevet Februar 23, 2008 Skrevet Februar 23, 2008 hvis alle kommer blir vi vel kanskje bortimot 20 biler!?
Puleberg Skrevet Februar 23, 2008 Skrevet Februar 23, 2008 Folkens øst for Kr.sand må huske at E18 stenges i helgen mellom kr.sand og lillesand, pga veiutbygginga. Så dere må være ute i god tid for treffet, siden det er omkjøring =)
kazynor Skrevet Februar 23, 2008 Skrevet Februar 23, 2008 gjør den det? å faen...hehe sliter nok med å finne frem til vanelig jeg...
Puleberg Skrevet Februar 23, 2008 Skrevet Februar 23, 2008 ja men det er jo veldig greit skilta også da.. hehehe
///Mysild Skrevet Februar 23, 2008 Skrevet Februar 23, 2008 du finner fram! ikke noe stress! ser ut som om vi får overskyet i morra... bedre enn regn
Cise Skrevet Februar 23, 2008 Skrevet Februar 23, 2008 Må desverre komme med den triste nyheten: kommer ikke med min bil desverre prata litt med min far og han som jeg henta radiatoren hos og lurte på om det var trygt å kjøre når det lekker såpass fra den.. og de anbefalte meg å heller la den stå hvis ikke må jeg fylle hver km eller no sånt.. jaja.. men kommer alikevel da.. sitter bare på med kompisen min.. eller kan prøve å få lurt meg til å låne bmw`en til min far da..hehe.. (320d E46 04mod)
Cise Skrevet Februar 23, 2008 Skrevet Februar 23, 2008 for heller bare ta noen bilder av bilen imorra og vise den herfra da fikk da vaska den og på sommerskoa..hehe.. juks? for at jeg kommer i en sånn en? hehe.. neida.. fikk ikke låne den så blir nok til at jeg sitter på da.. kjipt.. men for heller ta et treff igjen snart så jeg oxo kan ta med min..
m3thecar Skrevet Februar 23, 2008 Skrevet Februar 23, 2008 stiller jeg også. så da var det 1 til på listen
Puleberg Skrevet Februar 24, 2008 Skrevet Februar 24, 2008 Håper ingen peker å ler når vi treffes i dag. leppa, øyelokk og m-lister kom i posten i går, og skal lakkes, og sommerhjulene ligger på oppbevaring, og jeg fikk bilen nylig, så har ikke fått gjort noe. så go easy on me Kommer en 04 M3 også på treffet.
Boddiz Skrevet Februar 24, 2008 Forfatter Skrevet Februar 24, 2008 Morn folkens! Litt småhodeverk fra i går, men dette virker som den perfekte treff-dagen! Iallefall ikke så langt i fra når det kommer til været - ikke regn, ikke bløtt på veien osv Hvordan er været i kristiansand forresten? Puleberg: Hvor mye lengre er omkjøringa forhold til vanlige veien? Vi fra Øst er ute i god tid ettersom vi skal møtes i Grimstad kl 15.00. 04 m3?? Dra meg baklengs! Dette blir kanon Noen som har speilreflekskamera forresten? Ta det med! =)
Boddiz Skrevet Februar 24, 2008 Forfatter Skrevet Februar 24, 2008 daffen: se på førsteposten, der står det hvor mange som kommer TIL ALLE FRA ØST (Arendal, Grimstad, Skien osv ) Vi møtes på parkeringsplassen ved Betania kirke i Grimstad kl 15.00, for å kjøre sammen bort som en skikkelig hær. Det lilla området er der vi møtes, og det grå område er statoil. Sees! Edit:Når man svinger inn til statoil/maccen fra rundkjøringen så svinger man til venstre for å komme til Statoil, men på høyre siden er det en parkeringsplass og en kirke. Går ikke ann å ikke se det. Er 100 meter fra statoil og 150 meter fra maccen
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå