Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Heisann.. Driver å bygger om til dobbel "dobbel" eksos.. ;) Altså Dtm stusser på begge sider av fangeren.. Har Scorpion i dag, og kommer nok til å bare flytte selve lydpotta 40 cm bakover. Kappe av endestussene slik de er i dag, og sveise nye rør på og eksoshaler på disse igjen..

Men så er det det å leite etter eksoshale da..Røret utfra lydpotta er jo 76mm (3").. Og de eksoshalene jeg har funnet er enten 2" eller 2,5".. Neste problem er at det MÅ jo kunne finnes DTM stusser til UNDER 800 kr stk.??

Har sett på Bs, Superstyling, Styling-tech, Streetdesign, autospar.. Men ingenting.. Noen som vet hvor man kan få tak i "vanlige" prisede eksosstusser..

Syns 825,- for denne er en smule overdrevent..:

http://www.bsbildeler.no/butikk/visvare.aspx?vnr=TX0630T&vg=8904&vgpath=Varekategorier/1399/10984/8904

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...