Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Skal selge min 94" 320ic. Bilen er rullet 175.000km

Bilen har blitt påkostet ca 40.000.- siste 5000km.

Det er Sort ELEKTRISK sport skinn med varme, i bilen(så og si strøkent), sports ratt i skinn og mittarmlene. Meget Pen innvendig.

Det er nettopp skiftet til gule koni(senket 40-20) byttet alle foringer til gule powerflex, nye bærebroer osv. Kviteringer på alt.

Selges med 2 sett vinterhjul(pigg og uten pigg) og ett sett 17" alpina replika felger sommer. Det er også montert angel eyes. orginale følger med. Det følger også med, taksenker, bagasjelokk list og lykte lister.

Bilen er svart, men ikke så pen i lakken. Planen var å få lakket den i mai, men pga overgang til firmabil, skal bilen selges.

Bilen selges ferdig eu.ok

Har en som betaler 65000.- for bilen nå. Bud over aksepteres.

Men vist det er noen som er intressert i den er det bare å ringe, eller sende PM. tlf 95891372

Mvh Christian

17h6mh67bb8gqdfz1b8e.jpg

fapxltm63j583zcjzae8.jpg

fp75olbk1d5is00qnh6k.jpg

2zyj9jvjo05sppm2s5yl.jpg

  • 2 weeks later...
Skrevet

Skal få lånt meg et bra kamera i uken nå,slik at jeg kan ta nye bilder av den. Bilen er langt fra stygg, men jeg er tidligere billakkerer, og syns at den trenger en omgang lakk for å bli strøken.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...