BMWtotti Skrevet Mars 9, 2008 Skrevet Mars 9, 2008 Noen som har noen ide om hvordan jeg kan få den ut. Ikke kommer den ut og ikke får jeg spilt den av, så regner med den har satt seg fast midt i mellom. Er ikke så veldig farlig med CD`en men vil gjerne unngå å ødelegge CD spilleren.
t0rerik Skrevet Mars 9, 2008 Skrevet Mars 9, 2008 Hvis dette gjelder business-spilleren i e46 løste jeg det ved å skru ut spilleren (ta av to av interiørlistene) og riste litt i spilleren, så falt den ut av seg selv. Spilleren tok ingen skade.
BMWtotti Skrevet Mars 9, 2008 Forfatter Skrevet Mars 9, 2008 Er den det gjelder ja. Får prøve det i morgen. Takk skal du ha.
Sommerfelg Skrevet Mars 9, 2008 Skrevet Mars 9, 2008 På firmabilen ( Pyssjjåå Expert 2007 mod) satte cd'n seg fast.. jeg var på langtur og desperat så jeg forsøkte å dytte litt på cdn med en annen mens jeg slo voldsomt på dashbordet og på spillern, og VIPS kom den ut.. heheh kanskje ikke å anbefale på bmw
Mainn Skrevet Mars 9, 2008 Skrevet Mars 9, 2008 Har vært borti at den ikke vil ut. Men prøv igjen i morgen, da har det fungert hos meg (Ser ut som spilleren må sove på det)
Stonescream Skrevet Mars 9, 2008 Skrevet Mars 9, 2008 noen spillere ar et lite hull hvor du kan stikke inn en tynn umbrako eller bende ut en binders for så å trykke inn. Dette løsner da mekanismen og cd platen eller skuffen vil komme en cm eller 2 ut. Ofte nede i høgre hjørne.
BMWtotti Skrevet Mars 10, 2008 Forfatter Skrevet Mars 10, 2008 Har vært borti at den ikke vil ut. Men prøv igjen i morgen, da har det fungert hos meg (Ser ut som spilleren må sove på det) Så ut som min også måtte sove på det. Prøvde med en gang jeg kom i bilen i dag og ..VIPS.. så kom den ut som om ingenting skulle ha skjedd.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå