soltvedt Skrevet April 3, 2008 Skrevet April 3, 2008 Jeg har en komplett E30 320i stasjonsvogn delebil som starter å går. Også har jeg en vanlig e30 sedan karoseri(står 316 motor i). Passer alt som drivaksel, mellomaksel, etc fra stasjonsvogna og over i sedan? Hvis det passer, så bygger jeg min om til 320. Hva passer evt, og hva passer ikke overens? Noen som veit? Takker for svar.
jallaask Skrevet April 3, 2008 Skrevet April 3, 2008 alt passer over touringen er enn sedan men påbygg bak...har nett bygd om enn 318 touring til 325 og brukte deler fra sedan\coupe og alt passet
soltvedt Skrevet April 3, 2008 Forfatter Skrevet April 3, 2008 Takk, det jeg håpet på.. Var det mye plunder å koble ledningsnettet? Det enkleste er vel kanskje å ta masse bilder og skrive opp mens jeg demonterer, så trenger jeg vel kanskje ikke no koblingskjema?
jallaask Skrevet April 3, 2008 Skrevet April 3, 2008 nei det er ikke noe stress egentli..berre hukse og sette strøm på det 3 pin stikke med hjernen...den grønne kabelen den å vere strøm på for og få start
soltvedt Skrevet April 3, 2008 Forfatter Skrevet April 3, 2008 Tusen takk! Da skal jeg nok få det til
635csi Skrevet April 4, 2008 Skrevet April 4, 2008 Alle E30 Touringer har understell som på en 325i sedan/coupè.
Fliid Skrevet April 4, 2008 Skrevet April 4, 2008 Det det er snakk om når man sier grønn kabel med spenning. Ja, det gjelder vel igrunn en M20B25 prefacelift i facelift bil. M20B20 skal det ikke være behov for dette vaset. Plug'n play. Starter det ikke så er det noe og ha i bakhodet. Se på koblingsskjema.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå