Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Som overskriften sier så suser det fra dørken på passasjer siden. skjønner ikke hva det kommer fra. Det begynner med en gang jeg starter bilen, og slutter helt om jeg gir motoren motstand. så kommer det igjen når jeg slipper opp.

hva kan dette komme av? høres ut som et høyttaler sus, men jeg har ikke cd-spiller koblet til for tiden, så det kan ikke være det.

BMW 520i sedan e34 92mod :roll:

Skrevet
  kbteknik skrev:
har det samme på min :( det er fra temp,føleren der sitter i hjørnet av vent bryterne.. jeg har tenkt å åpnedashbordet og se på det i helgen :(

Susing fra en temp føler?

Skrevet

Ikke hull i slange nei,var en slange som rett og slett sto åpen.

Var visst en kjent feil på e34 så en kompiss av meg som viste meg hvor det var.

Når jeg sa at jeg hadde susing i bilen pekte han rett på den slangen med en gang.

Skrevet
  Cumberdale skrev:
  kbteknik skrev:
har det samme på min :( det er fra temp,føleren der sitter i hjørnet av vent bryterne.. jeg har tenkt å åpnedashbordet og se på det i helgen :(

Susing fra en temp føler?

nei men det er vacumstyrt... derfor tror jeg... :)

Skrevet

stemte at det var temp måleren for kupèen. orket ikke å stresse med det så jeg stappet en spiker opp i slangen og stripset fast. merker ikke forskjell lell, sikkert gått til helvete det PT100 elementet som stod der uansett :lol:

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...