Storkaren Skrevet April 21, 2008 Skrevet April 21, 2008 Jeg lurer på ka som går av innpress forran og bak på e46 m3... Dersom noen som har m3 leser denne tråden så lurer jeg på ka dere har??? eventuelt ka dere bruker av spacere... går feks 5 serie innpress på 20 forran?? eller må det eventuelt dreies av? orginalt er vel 41??? tar imot erfaringer med stor takk da jeg er på vei til å kjøpe felger som skal passe perfekt! dette gjelder felger med 8.5 toms bredde forran og 9.5 toms bak.. 19"
PenguiN- Skrevet April 21, 2008 Skrevet April 21, 2008 huff, jeg tror E46 m3 bruker samme innpress som 5 serie...er ikke 40, for det er det samme som IKKE m3 E46...(slik som jeg har..) ikke sikker, vent å se hva andre sier!
Storkaren Skrevet April 21, 2008 Forfatter Skrevet April 21, 2008 huff, jeg tror E46 m3 bruker samme innpress som 5 serie...er ikke 40, for det er det samme som IKKE m3 E46...(slik som jeg har..)ikke sikker, vent å se hva andre sier! Bak er det et 20 som er 5 serie, den e grei... men forran er det 35 eller 41 tror jeg husker rett og slett ikke... men lurer jo somsagt på om jeg kan bruke feks et20forran og... eller ka jeg bør bruke og ka andre bruker
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå