Gå til innhold

Anbefalte innlegg

  • Svar 31
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Skrevet

jeg tenkte at entusiaster likte å kjøpe bilene sine originale jeg, så har dem selv valget om å hore opp bilen eller ikke. vi får se.. skal prøve litt dristig pris til å begynne med.

Skrevet
For ett eksemplar!! Nydelig : ) Prefacelift med gode chrome fangere slår ALDRI feil! Ok, jeg er meget innkjørt på prefaceliften :)

jeg tror jeg liker deg :)

Skrevet

Hvis bilen er meget bra og holdt original ville jeg betalt mye mer penger for den enn en som er full i rieger, seidl osv

Det vet jeg mange andre også ville gjort :wink:

  • 1 month later...
Skrevet

vel, da skal denne selges. om jeg får lov, så legger jeg ut litt specs her.

188 000km!

EU-godkjent i går!

så godt som null rust, bare en liten (LITEN) boble eller to i dørkarmen på hver side, og dessverre en forskjerm som har sett sine bedre dager.

ny olje, nytt kjølevann, ny bremsevæske. går som en klokke.

noen eksosbolter på manifolden mangler, så han lager litt mer lyd enn originalt, men slettes ikke mye.

seter i overraskende god stand! (beige, veldig fin fargekombinasjon forresten)

Skrevet

før jeg kjøpte den var hele poenget å fikse det som måtte til for å få den eu-godkjent, samt litt til, og så selge den med fortjeneste.

håper på å få bortimot 30 for den...

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive

×
×
  • Opprett ny...