Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen som tilfeldigvis har en tegning på hvordan et H&R senkesett skal monteres? altså, hvordan ser demperen ut når den er klar til å settes inn igjen? For her var det mange deler som jeg ikke får til å stemme..

Skrevet

skriv en skikkelig Topic til neste gang du skal poste noe da.......Det hjelper sikkert også hvis du forteller oss hvilket karosseri du har

Skrevet

sorry;) ble så utrolig oppgitt her, skjønner du.. Plukker av det gamle senkesettet og gleder meg til å hive på det nye justerbare senkesettet fra h&r i den tro at dette er bolt on, men neeida.. Hadde det enda vært med monteringstegning med settet :cry:

Har en bmw 320i sedan forresten.. 92 mod :)

Skrevet

Løsning funnet.. Jeg har fått et senkesett som er for bmw e36 ETTER juli 1992. Så vidt jeg har sett skiftet bmw bla støtdemperlager i juni/juli 1992 og siden bilen min er fra frebruar, så ble det en liten kollisjon :wink:

Da satser vi på at det går bedre neste gang :lol:

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...