T.R.Melum Skrevet August 25, 2008 Forfatter Skrevet August 25, 2008 Noen som er interessert i ei rå familiebørse? Spesielt godt egnet på vinterstid!
T.R.Melum Skrevet September 5, 2008 Forfatter Skrevet September 5, 2008 helt enig at sportsseter hadde passet bedre, men kravet mitt var manuell kasse, og da måtte sportssetene vike... disse vokser ikke akkurat på trær i Norge, derfor fantes det ikke noen alternative biler da jeg kjøpte den. Men bevares, du sitter helt greit i den for å si det på den måten!
stianosthus Skrevet September 8, 2008 Skrevet September 8, 2008 Den bilen fortjener en M-tech II front Hvordan er egentlig fremkommeligheten på denne, har du satt den litt på prøve? Meget pen bil forresten
Anbefalte innlegg