PerErik Skrevet August 17, 2008 Skrevet August 17, 2008 Kjøpte meg bil for noen måneder siden, det er en '90 520i 24v som har gått 270000km. Har gjort litt med bilen siden jeg fikk den, bl.a. -Tatt det meste av rust, bare litt nederst på dørene igjen. -Montert svarte angel eyes lykter. -Lakkert Grillen i riktig farge. -Lakkert framfangeren, da denne var dårlig lakkert tidligere. -Montert anlegg. (2x 12"Kicker comp, 4x6,5" Mtx Audio høytalere, 1200w Performance Tecknique forsterker og en mindre 4 kanaler fra Performance Tecknique. Noen planer jeg har for bilen: -Kjøpe og montere spredere. (gjort) -Kjøpe bakrute senker. -Kjøpe leppe til framfangeren. -Lage/kjøpe øyelokk uten utskjering til lykter. -Kanskje en liten hekk spoiler. Noen bilder av hvordan den så ut når jeg kjøpte den: Et par bilder av hvordan den ser ut nå: Og tilslutt et bilde av anlegget:
Fliid Skrevet August 17, 2008 Skrevet August 17, 2008 En meget strøken rød (utrolig nok, er dette virkelig orginal lakken fra fabrikk? ) Dette er noe og ta vare på ; )
ingard Skrevet August 17, 2008 Skrevet August 17, 2008 Ser ut som en fin og velholdt e34. Fine felger har du og, men de forlyktene.. Uff, men de kan reddes med noen øyelokk.
PerErik Skrevet August 17, 2008 Forfatter Skrevet August 17, 2008 Er nok ikke orginal lakk på hele bilen, da den er mye blankere på høyre side. Øyelokk skal jeg prøve å lage selv i første omgang, hvis det blir dårlig så skal jeg kjøpe noen. Noen tips til en fin leppe til framfangeren?
eliot Skrevet August 17, 2008 Skrevet August 17, 2008 fin bil , men angel eyes hører ikke hjemme på e34 , lyktene blir for store til at det er pent synes jeg da.
Wolfeh Skrevet August 18, 2008 Skrevet August 18, 2008 Ser bra ut dette. Må si at alt av lykter og styling er smak og behag. Men må si meg enig med de andre her, angel eyes passer ikke helt på e34. Men stå på, blir nok bra etter hvert
PerErik Skrevet August 18, 2008 Forfatter Skrevet August 18, 2008 Ja, vet det er mange som mener at angel eyes ikke passer på e34, men med øyelokk som "kutter" toppen av ringene så tror jeg det kan bli bra. Skal forresten se om jeg får tatt noen bra bilder av interiøret en dag.
A.Holzmann Skrevet August 18, 2008 Skrevet August 18, 2008 Veldig fin bil! Rieger har jo en søt liten leppe til denne bilen. Du kan jo sjekke den ut på min bil
PerErik Skrevet August 19, 2008 Forfatter Skrevet August 19, 2008 Veldig fin den bilen din også, den leppa tenkte jeg at jeg skulle kjøpe når lønning kommer. Hvordan er den montert?
Peer Skrevet August 19, 2008 Skrevet August 19, 2008 Angel eyes er jo ikke noe vits på en bil med runde lykter?
PerErik Skrevet August 28, 2008 Forfatter Skrevet August 28, 2008 Da har jeg montert spredere og tatt noen bilder av interiøret. Interiøret:
MortenK Skrevet August 28, 2008 Skrevet August 28, 2008 De røde skin setene passet bilen ganske bra syns jeg;)
PerErik Skrevet August 28, 2008 Forfatter Skrevet August 28, 2008 takk, synes selv de passer bra til rødfargen som er på bilen.
Jonner'n Skrevet August 28, 2008 Skrevet August 28, 2008 jøss, har ikke sett røde skinnseter til e34 før.. men syns ikke det var så aller verst faktisk! ser velholdt og fin ut denne, og det gjorde mye med de sprederne er enig at det hjelper mye med øyelokk som kutter ringene.. har det selv på min bil.. stå på!
ingard Skrevet August 28, 2008 Skrevet August 28, 2008 Sykt. Har aldri sett røde seter før. Og jeg har bladd gjennom en god del bilder. Nice!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå