Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Er ikke sikker på om denne tråden hører hjemme her, men spør likevel...

Noen som vet hvordan jeg kan finne utstyrskodene som beskriver hva slags utstyr bilen er levert med?

F.eks

337-Svart skinn

534-Automatisk klima

508-PDC Ryggesensor

556-Utetemperaturmåler

494-Setevarmer

473-Armlene i skinn

415-Solgardin i hatthylle

305-Fjernstyring av sentrallås

243-Airbag for passasjer

260-Airbag på sidene

502-Lyktespylere

498-Hodestøtter i baksetet

423-Velourmatter

440-Ikkerøyker-pakke

710-M skinnratt

osv...

Hadde vært greit å vite, pluss at det ser proft ut i en salgsannonse når jeg skal selge den...

Skrevet

bare å ringe på Bmw forhandler eller andre som er bmw spesialister så kan de skrive ut liste til deg, man ha de syv siste i understellnr klart for det spurte de meg etter :)

Skrevet

Eller så kan du se under sitteputen i baksetet, der skal utstyrslisten, itillegg til fargekode, produksjonsdato o.l ligge.. Forhåpentligvis har ikke noen av de tidligere eieren av bilen din fjernet den.!

Skrevet
Gjelder det E46 også?

Det skal ligge på alle modeller.. Den lå der på min E39. Det er listen som er brukt under bygging av bilen, så de vet hva slags utstyr som skal monteres etter hva kunden har bestillt. Den blir/er også slutt-signert av en eller annen.. Sitteputen sitter fast med klips/plugger, du trenger ikke noe verktøy, du må bare dra med litt styrke (rett opp) for å løsne den. Etterpå slår du den fast igjen med håndflaten.!!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...