Jump to content

"BMW E46" showplates selges! SOLGT


Recommended Posts

Posted

Jess da... Da er det vel på tide å selge showplatesene mine, siden det blir kanskje litt dumt å sette dem på min nye bil ;)

Anywho, disse er standard EU-størrelse og er blitt brukt.. tja.. 3 ganger?

Skiltene føles ut til å være akkurat samme typen som originale bilskilt. Ikke plast, eller liknende.

Jeg selger TO STYKK for samlet 500,- eks frakt.

Hvis du bare vil ha ETT skilt, så koster det 300,- eks frakt.

Tipper frakten blir ca 50,-. Hvis den blir over det, så betaler jeg resten. Ved postoppkravl, så må kjøper betale denne biten også.

Noen av grunnene til at jeg kjøpte dem:

- på treff blir det tatt en del biler, og dem som da er redde for at skiltene sine kommer på nettet uten å være sladdet, trenger da ikke tenke på det.

- man slipper å måtte sladde bildene man tar av sin egen bil f.eks., da dette ser vesentlig bedre ut ;)

Videre diskusjon hvorvidt det er noen vits med slike skilt, henvises til bimmers.no sin offisielle tulletråd

PICT0003-3.jpg

kqpzjfp0orsb6h8mhad8.jpg

fxym027h5df46u2vb05k.jpg

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...