R Andersen Skrevet Oktober 20, 2008 Skrevet Oktober 20, 2008 men har aldrig skjønt påenget med så vanvittig motor i en e30, får jo aldrig planta de kreftene ned i bakken for fremdrift Det er noen som bygger bil, og ikke ønsker fremdrift. De syntest det er moro å spinne og spinne..
Torek Skrevet Oktober 20, 2008 Skrevet Oktober 20, 2008 Synes det er moro at noen bygger "ufornuftig" også. Spektakulært er vel så gøy som fremdrift
Kimmit Racing Skrevet Oktober 20, 2008 Skrevet Oktober 20, 2008 dette er ett sinnsykt gromt prosjekt.liker motor valget her:-) må bli en av verdens råeste M3..gleder meg til og se den ferdig
PK Skrevet Oktober 20, 2008 Skrevet Oktober 20, 2008 Er det ikke ESS som bygger denne? Sjekk framskjermene. Og ligner på deres lokaler, dessuten mener jeg de holder til i indre østfold. Men bare ren spekulasjon.
Spiritus Sancti Skrevet Oktober 20, 2008 Skrevet Oktober 20, 2008 Jo, er vel broren til han som driver ESS eller noe..
R Andersen Skrevet Oktober 20, 2008 Skrevet Oktober 20, 2008 Det er broren til Asbjørn på ESS som bygger bilen.
PK Skrevet Oktober 20, 2008 Skrevet Oktober 20, 2008 Det er broren til Asbjørn på ESS som bygger bilen. Takk for bekreftelse. Hater å ane noe men ikke vite
R Andersen Skrevet Oktober 20, 2008 Skrevet Oktober 20, 2008 Da må du nok følge med på prosjekttråden hans på s14.net..
Ellingsen B. Skrevet Oktober 20, 2008 Skrevet Oktober 20, 2008 men har aldrig skjønt påenget med så vanvittig motor i en e30, får jo aldrig planta de kreftene ned i bakken for fremdrift Det er noen som bygger bil, og ikke ønsker fremdrift. De syntest det er moro å spinne og spinne.. Derfor syns jeg du kan sponse meg med turbo til compactn i vinter:) Jeg vil ligge sidelengs og bare spinne!!!
R Andersen Skrevet Oktober 21, 2008 Skrevet Oktober 21, 2008 Han har også en NASCAR-picup. Det ligger flere klipp der av bilen.
PeeBee Skrevet Oktober 31, 2008 Skrevet Oktober 31, 2008 Snubla over denne tråden ved en googling, så måtte registrere meg. Hyggelig å se så mange positive tilbake meldinger på bilen min, da har jeg vel gjort noe riktig! Er ikke så mye jeg kan oppdatere dere med om dagen dessverre, men vil skje mye framover. Motoren skal ut igjen og sylinder foringer, stempler, råder, kammer, fjærer mm skal byttes, så da er det mulighet for litt fres!
BMW89 Skrevet Oktober 31, 2008 Skrevet Oktober 31, 2008 DU er varmt velkomen til forume her !! kunne du fikset noen flere bilder da ? dette er noe av det råeste jeg har sett!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå