Gå til innhold

Anbefalte innlegg

  • Svar 114
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Skrevet

flått bil...

er litt dårlig på geografien. kan du mærke på kart på gulesider f.eks hvor denne tunellen er? :oops:

har sjikkelig lyst å ta bilder der med min bil også :)

Skrevet

-19 bbs lm kopi til sommern,

-litt senk,

-lakkerte clubbsport splittere,

-lakkere opp frontfanger,

-lakkere listene rundt,

-facelift baklykter,

-angeleyes,

-lett toning av rutene rundt om.

Skrevet

var på strandveienauto i trondheim i dag på en omfattende rustkontroll. der viste det seg at det var skult rust på alle 4 dører og bakluke!

heldigvis klarte di og få bilen på garantien (som jeg tror akkurat har gådt ut, med mindre di betrakter det som produksjonsfeil)

så da er 4 nye dører og ny bakluke bestilt. skal bli godt og få bilen 100%. har også skaffet meg lakkerer til og lakke frontfanger, bumperlister og clubsport slitterene. men det tror jeg at jeg avventer til litt nermere sommeren da det er mye is og dritt langs veien.

men har hørt noe prat om en annen type list på frontfangeren som ikke har feste for skilt. hvordan ser den ut og hvor selges den?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive

×
×
  • Opprett ny...