BMW-Vegardsen Skrevet Januar 22, 2009 Skrevet Januar 22, 2009 Har en E34 jeg har ribba, har det meste av deler. Send PM om det er noe du skal ha Vegard Ekle.
funkyjan Skrevet Januar 23, 2009 Skrevet Januar 23, 2009 bor du på lesja? byr deg 600kr for panser. kan kanskje komme å hente, men om du har mulighet til å komme til ålesund med det hadde det vert smooth? viss du skal dit..
rstruck Skrevet Januar 25, 2009 Skrevet Januar 25, 2009 Hei! Har du en åpen diff til denne 520'en? Hvilken årsmodell har den stått på? PM meg med info om diffen, gjerne bilder og pris =)=
rstruck Skrevet Januar 27, 2009 Skrevet Januar 27, 2009 Er også interessert i speedometer, alt ettersom hvor langt det har gått =) Send meg en pris på pm!
rstruck Skrevet Januar 29, 2009 Skrevet Januar 29, 2009 Er også interessert i speedometer, alt ettersom hvor langt det har gått =) Send meg en pris på pm! Speedometer er ordna, så da er det kun interesse for diffen.. Får du sjekka opp noe mer, bilder?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå