Incognito Skrevet Februar 11, 2009 Skrevet Februar 11, 2009 Veiene i strøket forsåvidt Norge er mildt sagt rævva. Jeg har vært i kontakt med Stenshagen og spurt om jeg kan montere X-drive fjærer og dempere som hever bilen 2 cm. De sa at det ikke var mulig, men at man får kjøpt seriøse senkesett som både kan senke og heve bilen. Noen anbefalinger? Det er spesielt bak jeg kunne tenke meg å heve bilen.
diesel_luring Skrevet Februar 11, 2009 Skrevet Februar 11, 2009 hvor i himmelens navn bor du da du ønsker å heve din orginale e90 ytterlige 20mm?????????
E.H.D Skrevet Februar 11, 2009 Skrevet Februar 11, 2009 Jeg vet ikke om justerbare senkesett som kan stilles høyere enn orginalt. Vet at KW har ett som heter Street Comfort, og som senker 5-45mm.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå