To0mmy Skrevet April 2, 2009 Skrevet April 2, 2009 Dette er min første men definitivt ikke siste e30! Har hatt denne en stund nå å angrer ikke er sekund på at valget falt på denne bilen! Bilen er 60-60 senket med Apex fjører og dempere Har nå fått seg Keskin Kt1 9*16 framme og bak, med 215.40 dekk Og grenrør fra Auto Crew Garage i USA, sammen satt med Simons effektanlegg Er også AC Schnitzer chipet Bilens farge er Lazurblau, 294, noe den kler svært godt! Slisset og borede bremseskiver framme, og redstuff klosser framme og bak er på vei! Bilen har noen små kosmetiske skader som de fleste eldre biler, å disse små skadene irriterer meg grenseløs selv om det ikke er snakk om store greiene. Men planen er å få alt dette fikset og med tiden en hel lakkering Slik var den når jeg kjøpte den Sommeren 2009 Sommer 2010!
EirikL Skrevet April 2, 2009 Skrevet April 2, 2009 E30 er og blir tøft! Og 318is er en kommende klassiker. Vanskelig å se hvilken stand den er i, men motoren er jo i utgangspunktet suveren Satser på litt mer utfyllende info etterhvert?
Østgaard Skrevet Juni 20, 2010 Skrevet Juni 20, 2010 Må oppdatere her nå, med bilde av keskin felgane
To0mmy Skrevet Juni 22, 2010 Forfatter Skrevet Juni 22, 2010 Ja, skulle gjort det Ser ikke helt slik ut nå lenger!
To0mmy Skrevet August 14, 2010 Forfatter Skrevet August 14, 2010 Rå bil kor de går med seta? Seta venter på nytt trekk!
To0mmy Skrevet August 14, 2010 Forfatter Skrevet August 14, 2010 Ser pen ut denne. Går denne i Syvde? Denne går i Syvde ja
Østgaard Skrevet August 14, 2010 Skrevet August 14, 2010 Rå bil kor de går med seta? Seta venter på nytt trekk! Bestilt helt nye?
Jørgen Lie Skrevet August 14, 2010 Skrevet August 14, 2010 Rå bil kor de går med seta? Seta venter på nytt trekk! Sportstoler du har? Evt hvor å hvordan trekker du opp? Har to selv som virkelig fortjener god behandling Å d ser ut til å være en pen bil ! Får oppdatere oss med flere og innholdsrike bilder snart
Østgaard Skrevet August 14, 2010 Skrevet August 14, 2010 Rå bil kor de går med seta? Seta venter på nytt trekk! Sportstoler du har? Evt hvor å hvordan trekker du opp? Har to selv som virkelig fortjener god behandling Å d ser ut til å være en pen bil ! Får oppdatere oss med flere og innholdsrike bilder snart Koed og gsbildeler skaffer trekk i rett farge. Veldig enkelt å montere selv.
To0mmy Skrevet August 15, 2010 Forfatter Skrevet August 15, 2010 Rå bil kor de går med seta? Seta venter på nytt trekk! Sportstoler du har? Evt hvor å hvordan trekker du opp? Har to selv som virkelig fortjener god behandling Å d ser ut til å være en pen bil ! Får oppdatere oss med flere og innholdsrike bilder snart Sportstoler ja, blir helt nytt ja Tenke å levere seta inn til ei dame som driver med slikt her, får det akkurat i det mønsteret du vil ha da, men jeg skal ha org. mønster tenkte jeg
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå