Gå til innhold

E30 pref.frontfanger (uorginal) byttes i...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har en E30 preface glassfiber fanger, ønsker å bytte den i facelift front (komplett fanger og steinplate) aner ikke om den passer rett på facelift

Kan også vurdere salg hvis budet er greit.

Aner ikke merke, noe M3 kopi (ja, dårlig kopi til M3 å være)

kan følge med tåkelykter til disse med feste, men glassa er litt sprekt.

Fangeren mangler litt kjærlighet og sparkel for å bli 100% men jeg fortsetter på den etterhvert som jeg har tid og ork.

Nok snakk, bilder:

gsp2otspr4fomu1jas1x.jpg

asz03plrc13mco8laj3u.jpg

5y5oietvq0ld9vjhp33g.jpg

poylrlnluk0cymte2qhi.jpg

g51vhbck1gmw015rn1i0.jpg

Skrevet

Jeg har aldri prøvemontert den selv, men den kommer fra en preface hvertfall.. Kan jo selvfølgelig forsikre meg om dette før den evt blir solgt..

Skrevet

Hmmm, er litt intr i den. Men har ikke tid eller ork til å pleie den.. Er dette noe du kunne ha gjort, før et evt salg? :) Kan ta det på PM!

Skrevet

Jeg begynte på den i dag, og kommer til å fortsette på den, da planen var å ha den på bilen og tror E30'n vil kle den. Men jeg har nå mer lyst på faceliftfront med iS leppe.

Så frem til det blir noe av så er planen å fikse den opp, grunne, lakke og putte den på bilen så lenge.. Så kan jeg jo evt kontakte deg når den er "ferdig" og prøvemontert

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...