cc300 Skrevet Mai 4, 2009 Skrevet Mai 4, 2009 Slik ser den altså ut i dag og dette er sannsyneligvis de siste bildene jeg får av bilen. Slik så den ut i mai 2005 og en måned senere: (siste uten H&R senkesett og M-tech lister) Men nå er det snart farvel, bilen selges her: http://www.bimmers.no/viewtopic.php?t=114741
PenguiN- Skrevet Mai 5, 2009 Skrevet Mai 5, 2009 En av di fineste coupe`ene jeg har sett. gratulerer!
cc300 Skrevet Mai 5, 2009 Forfatter Skrevet Mai 5, 2009 En av di fineste coupe`ene jeg har sett. gratulerer! Compact ja! Men takker likevel!
EirikL Skrevet Mai 5, 2009 Skrevet Mai 5, 2009 Den var litt høy enda Er jo en ganske stor forvandling...
BMWentusiasten Skrevet Mai 5, 2009 Skrevet Mai 5, 2009 veldig flott compact! Lurte til deg en ekstra salgstråd der du
cc300 Skrevet Mai 6, 2009 Forfatter Skrevet Mai 6, 2009 Den var litt høy enda Er jo en ganske stor forvandling... Høy? Da må du sikte til bildet fra juni 2005, les teksten under bildet! Med H&R settet og Rieger fangeren så er den såpass lav foran at gutta på trafikkstasjonen på Bryn måtte glise når de la testeblokka (12cm høyde tror jeg) foran fangeren. De klarte å kjøre over den (med subbing) men den fulgte med bilen når de rygget tilbake.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå