Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Den er ikke akkurat vondt på øynene, nei :wink: Liker at folk har med litt kjørebilder i seansene. Biler gjør seg egentlig best på veien.

Skrevet

bildene ble kjempe bra di thomas:) å ja jeg er godt fornøyd med bilen nå. bortsett fra noen småting som skal utbedres:)

Skrevet
Bra bilder og bra bil :) Felgene passet knallbra

ja felgene passet bilen enda bedre etter at jeg senket. di er litt brede bak så di stakk utom skjermen til og begynne med. men etter at den ble senket så har bakhjule lakt seg litt slik at di kommer litt innom i toppen:)

fram felgene skal spaces ut noen mm slik at di blir mer kant i kant med skjerm kanten. clubsport splittere skal også på:)

Skrevet
Den er ikke akkurat vondt på øynene, nei :wink: Liker at folk har med litt kjørebilder i seansene. Biler gjør seg egentlig best på veien.

joda,er artig å ta kjørebilder,men litt slitsomt om det er litt trafikk som det var når jeg tok disse bildene :P

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...