Thorleif Skrevet Juli 22, 2009 Skrevet Juli 22, 2009 Lyse grått komplett skinn interiør, med dørsider foran og bak selges. Interiøret er i brukbar stand uten hull men med spor etter bruk. Har også to skinnratt med airbag, et er sportsratt, det andre det litt store rattet som var i alle med Airbag fra 1993 til 1995. Ellers er alle deler som vi ikke trenger for en løpsbil for salg på bilen, dvs all innredning, ink. tak, tepper bagasje inredning original BMW alarm mm. Har også senkefjærer for samme bil. I tillegg er det et klima anlegg som passer i allefall på en 318 iS, ti etc. Bud ønskes på disse delene.
Thorleif Skrevet Juli 24, 2009 Forfatter Skrevet Juli 24, 2009 Prisantydning på skinninteriøret da? 5-6-7000..? Noe i den duren hadde jeg tenkt meg for det.
Thorleif Skrevet Juli 24, 2009 Forfatter Skrevet Juli 24, 2009 ha for rattet på bildet?=) Jeg fant noen i Tyskland som trekker disse om slik en vil ha dem, og med M fargene i sømmen, fant jeg ut at dette vil bli perfekt i GT'en, så det er ikke for salg lenger.
Thorleif Skrevet Juli 25, 2009 Forfatter Skrevet Juli 25, 2009 Ingen som er interessert i et bra skinn interiør med hattehylle, side trekk og fine skinn seter. Er det heller ingen som er ute etter et komplett klima(AC) anlegg til E 36, alt er der, fra kompressor, radiator, kabel, el styring og alle rør for kulde medie.
Bimmer_Man Skrevet Juli 26, 2009 Skrevet Juli 26, 2009 Pris på Bmw alarmen, og hva består dette "settet" av?
Thorleif Skrevet Juli 26, 2009 Forfatter Skrevet Juli 26, 2009 Det må jeg sjekke, siden det er en bok med det.
Steffen89 Skrevet Juli 27, 2009 Skrevet Juli 27, 2009 Hvis ingen vil ha skinninteriøret, så henter jeg det iløpet av uka for 3500, så blir du kvitt det=)
Thorleif Skrevet Juli 27, 2009 Forfatter Skrevet Juli 27, 2009 Du må nok gå litt høyere hvis du vil ha det
Thorleif Skrevet Juli 28, 2009 Forfatter Skrevet Juli 28, 2009 Det vet jeg ikke. Coupe'en har nedfelbare bakseter, og det vet jeg ikke om din sedan har, har den det er det bare og sjekke ETK, og se om det passer.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå