Eivind B Skrevet Februar 7, 2010 Forfatter Skrevet Februar 7, 2010 Aldrig testa dei siden eg kjøpte bilen og sett den vekk, men trur eg fikk ei ny dyse med i bilen. Trur det er på tåkelysa og, men husker ikkje i farten. Men kan sjekke det:) Pris veit eg ikkje heilt, men du kan komme med en pris
Eivind B Skrevet Februar 7, 2010 Forfatter Skrevet Februar 7, 2010 hmm, si vi 100 så ska det gå. sjekker i mårra om det er for tåkelysa og:)
Eivind B Skrevet Februar 7, 2010 Forfatter Skrevet Februar 7, 2010 Kan ta med mobilen og sende på mms, vist du sende med nommer ditt på pm.
Jo0nny Skrevet Februar 14, 2010 Skrevet Februar 14, 2010 Har ikke nyrene til grillen vel? Send PM ( :
M5-SVEIN Skrevet Februar 14, 2010 Skrevet Februar 14, 2010 hei,har du bakfangeren?vist du har det og fangeren er hel og ikke sprekr ti fangeren,så er jeg inntriset,pris på fangeren?
Eivind B Skrevet Februar 14, 2010 Forfatter Skrevet Februar 14, 2010 den har hakk på eine siden bak, men husker ikkje om det er sprekker på den. kan sjekke:)
BmwFrik Skrevet Februar 16, 2010 Skrevet Februar 16, 2010 Hei, har du Armelen til setene framme? plis svar på pm. =) Ole Rasmus
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå