Gå til innhold

bmw 320i 94mod m52 dobel vanos med Kompressor til E-39


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei jeg ønsker og sette en e39 mod kompressor på en e36n53 med dobbel vanos, er det noen som har noe erfaring når det gjelder dette??

er det i det hele tatt mulikt? :?:

setter supper pris på rask og fornuftig tilbakemeling:-D :D

jeg vett jo veldig godt att det ikke bare er og "skru på" men va må egentli till?

Skrevet
Hei jeg ønsker og sette en e39 mod kompressor på en e36n53 med dobbel vanos, er det noen som har noe erfaring når det gjelder dette??

er det i det hele tatt mulikt? :?:

setter supper pris på rask og fornuftig tilbakemeling:-D :D

jeg vett jo veldig godt att det ikke bare er og "skru på" men va må egentli till?rvblphh5x8ekp5kv7axz_thumb.jpg

iz69yo1hkd6dctvkmovl.jpg

Skrevet

For det første så står det ingen e36n53 i ein E39. Om du har 2,0 2,3 2,5 eller 2,8 så skal det ikkje vere noken problem å sette kompressor på den motoren. Du må kjøpe et kompressor kit(eller få et firma til å bygge om), og visst det ikkje følger med i kittet så må du ha andre dyser og chip.

Kompressor er ikkje noke spesielt vansklig å montere om du kjøper et kit tilpasset din bil.

Motoren du har er nok M52 eller M50.

Og er du sikker på om du har dobbel vanos?

Mvh Marius.

Skrevet

HEI JA:-p SKRIVE FEIL DET DER HAR M52 MED DOBBEL VANOS JA.. JA HAR UNDERSØKS PÅ VERKSTED PÅ PRIS MEN SYNTES 20000 FOR TILPASSING VA LITT I DET DYRESTE LAGET... VETT DU OM EN PLASS JEG FÅR KJØPT TIL MIN MASKIN?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...