Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

lite tips når du bestilelr nye i h3. bestilll 35w og 4300k. 6000k gir alt for blått lys og lyser dårligere enn 4300k samt å ha enda sterkere i grøftelysa blender du kun deg selv(fordi asfalen rett forran bilen blir meget opplyst og da blir alt annet mørkere) og ALLE du møter blir sinsykt blenna av vanlig xenon å grøftelysa. bare en liten tanke vekker. ikke kritikk.

Skrevet

det er helt feil. 4300k er hvitt. 6000k er blått ikke antydning til hvitt en gang. 8000k er lilla. alle biler som kommer med xenon org er 4300k. har mange eksempler på dette om noen vil ha bevis.

Skrevet

Da er kittet solgt til haavco. Og til dere som tror at jeg selger kittet for 300 ,- inkl frakt må være gale. Da gir jeg jo nærmest bort et splitter nytt kit -.-

Da kan denne tråden lukkes.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...