Delikaat Skrevet Desember 11, 2009 Skrevet Desember 11, 2009 Hei. Jeg har et problem, med at jeg ikke får vekk de feilmeldingen på bilen min. Er feil meldinger på bremselys og spylervæske, og ryggelys, åsså noka anna. Alt funker.kom på etter at jeg drog ut kontaktene på baklysene. Men har gjort dette før, og da har jeg blitt kvit varsel lysan. Men no er de der hele tiden:( tips???
Larsinnj Skrevet Desember 11, 2009 Skrevet Desember 11, 2009 Hvis du ha ledningsbrudd lyser de vel hele tiden. Kan jo være det. Rart hvis det kom plutselig etter du dro ut kontakten da. Sjeket at kontakten ikke har irret da? Hvis den ikke har kontakt får den feilmelding.
Delikaat Skrevet Desember 12, 2009 Forfatter Skrevet Desember 12, 2009 hmm. har hat ute kontakten før.men da førsvant de når eg starta bilen igjen. Men kan prøve å sjekke.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå